Whatsapp Hattı

Ödeme Koşulları

Mağazamızda KREDİ KARTI İLE ÖDEME SİSTEMİ VE HAVALE / EFT GEÇERLİDİR

Kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmezseniz, banka hesabına EFT veya Havale gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız EFT veya havaleye ait bilgileri (havale yaparken lütfen sipariş numaranızı açıklama kısmına ekleyiniz) e-posta ile bize ilettiğiniz andan itibaren siparişiniz geçerli olacaktır ve onaylanan siparişinizle ilgili bilgi e-posta adresinize gönderilecektir. Sipariş verildikten sonra, 24 saat içerisinde banka ödemesinin gerçekleşmediği durumlarda sipariş iptal edilecektir.
Teslimat Koşulları

Sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı kargo şirketi Yurtiçi Kargo tarafından size ulaştırılacaktır. 

Siparişleriniz, Havale / EFT ile veya KREDİ KARTI ile ödeme yaptıktan veya banka onayı alındıktan sonra saat 15.00’e kadar aynı gün, 15.00’ten sonra ise ertesi iş günü (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ADANA'ya  uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgileriniz aracılığıyla haber verilecektir. Bu sebeple üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapamamaktadırlar. 

Siparişiniz e-posta ile tarafınıza teyit edilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. 

Fatura veya fişlerinizin, farklı bir adrese gönderilmesini tercih etmez iseniz, siparişlerinizle birlikte teslim edilecektir.